Ansatte

Morten Torp : Daglig leder & Installatør

Morten Torp

Daglig leder & Installatør

morten@torpelektro.no
Hans Gunnar Torp : Saksbehandler & Montør

Hans Gunnar Torp

Saksbehandler & Montør

hgt@torpelektro.no
Frank Kittelsen : Saksbehandler

Frank Kittelsen

Saksbehandler

frank@torpelektro.no
Andreas Holt Hasle : Elektromontør / saksbehandler

Andreas Holt Hasle

Elektromontør / saksbehandler

andreas@torpelektro.no
Alexander Hansen : Elektromontør

Alexander Hansen

Elektromontør

alexander@torpelektro.no
Martin Sveistrup : Elektromontør

Martin Sveistrup

Elektromontør

martin@torpelektro.no
Lahti Melbø : Elektromontør

Lahti Melbø

Elektromontør

Latti@torpelektro.no
Jens Fosbæk : Elektromontør

Jens Fosbæk

Elektromontør

jens@torpelektro.no
Eivind Pedersen : Solcelle montør

Eivind Pedersen

Solcelle montør

Eivind@torpelektro.no
Tom Olav Lingelem : Sesongarbeider / Solcelle

Tom Olav Lingelem

Sesongarbeider / Solcelle

Ignas Jonusas : Lærling

Ignas Jonusas

Lærling

Ignas@torpelektro.no
Marius Hasle : Lærling

Marius Hasle

Lærling

marius@torpelektro.no
Kristian Arvesen : Lærling

Kristian Arvesen

Lærling