• Gruppe 2017
  • El BIL
  • Bad3

Ansatte

Morten Torp : Daglig leder & Installatør

Morten Torp

Daglig leder & Installatør

morten@torpelektro.no
Hans Gunnar Torp : Saksbehandler & Montør

Hans Gunnar Torp

Saksbehandler & Montør

hgt@torpelektro.no
Frank Kittelsen : Saksbehandler

Frank Kittelsen

Saksbehandler

frank@torpelektro.no
Andreas Holt Hasle : Elektromontør

Andreas Holt Hasle

Elektromontør

andreas@torpelektro.no
Kjell Anders Løke Davidsen : Elektromontør

Kjell Anders Løke Davidsen

Elektromontør

kjell@torpelektro.no
Alexander Hansen : Elektromontør

Alexander Hansen

Elektromontør

alexander@torpelektro.no
Martin Sveistrup : Elektromontør

Martin Sveistrup

Elektromontør

martin@torpelektro.no
Erik A Johansen : Elektromontør

Erik A Johansen

Elektromontør

erik@torpelektro.no
David Crowo : Elektromontør

David Crowo

Elektromontør

david@torpelektro.no
Jens Fosbæk : Lærling

Jens Fosbæk

Lærling

jens@torpelektro.no
Marius Hasle : Lærling

Marius Hasle

Lærling

marius@torpelektro.no